Hekim Meclisi Temsilcileri

Hekim Meclisi Divanı

Dr. Gülden Aykanat – Dr. Nurdan Talay – Dr. Gizem Özgür Keçeci 

   
Adı Kurum Adı
CEMAL HÜSEYİN GÜVERCİN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ 
ZİNNETİ YAĞMUR DOKUYAN DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ 
KENAN VASFİ ERGUN ÖZEL SAĞLIK KURULUŞLARI (TM, DM, POLİKLİNİK)
FATİH SUN ÖZEL SAĞLIK KURULUŞLARI (TM, DM, POLİKLİNİK)
TANZER KORKMAZ  TEPECİK EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ 
GİZEM KEÇECİ ÖZGÜR EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİ 
MUHARREM ÇETİN İŞYERİ HEKİMLERİ – KURUM HEKİMLERİ 
A. VAHİT YÜKSELEN URLA DEVLET HASTANESİ 
ARPAT KANDEMİR ÖZEL EMOT HASTANE GRUBU- KAŞKALOĞLU SAĞLIK KURUMLARI
BERKANT YELKEN ÖZEL KARATAŞ HASTANESİ – ÖZEL ÇANKAYA TM
BÜLENT PİŞMİŞOĞLU ÖZEL MEDİFEMA HASTANESİ 
CEM ALPTEKİN MENEMEN-FOÇA DEVLET HASTANESİ 
GİZEM KUŞCUOĞLU ALSANCAK DEVLET HASTANESİ 
GÜLDEN AYKANAT GÖKTAY EMEKLİ HEKİMLER 
DURSUN HAKAN DELİBAŞ MUAYENEHANE-LABORATUVAR-GÖRÜNTÜLEME HEKİMLERİ
MEHMET ÇOLAK MUAYENEHANE-LABORATUVAR-GÖRÜNTÜLEME HEKİMLERİ
İLKER ÖZDEN ÖZEL İZMİR CAN HASTANESİ 
KADİR COŞKUN BORNOVA TÜRKAN ÖZİLHAN DEVLET HASTANESİ – KEMALPAŞA DEVLET HASTANESİ
MEHMET BAL ÖZEL MEDİCALPOİNT HASTANESİ
MEHMET CAN UĞUR ÇİĞLİ BÖLGE EĞİTİM HASTANESİ (BAKIRÇAY ÜTF AFİLİYE)
ÖMER MELİK ÖZEL SAĞLIK HASTANESİ
ÖZDEN GÖKDEMİR EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ
SEMİH RASİM GÜNER ÖZEL EGE YAŞAM HASTANESİ GRUBU
UMUT KOCABAŞ BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ ZÜBEYDE HANIM UYG. AR. MRK
ÜMİT KARAGÖZ ÖZEL EKOL HASTANE GRUBU
VOLKAN ÇİLİNGİROĞLU İL VE İLÇE SAĞLIK MÜD. – HALK SAĞLIĞI MÜD.- TSM’LER – 112 HEKİMLERİ – SGK
RUHİ GÜNEL ÖZEL ATA SAĞLIK HASTANE GRUBU
HASAN ÖZTÜRK TINAZTEPE ÜNİVERSİTESİ – ÖZEL TINAZTEPE HASTANESİ GRUBU
FATMA ÇELİK KANDEMİR İZMİR 1.BÖLGE ASM
ÇAĞRI DURSUN İZMİR 2.BÖLGE ASM
NURDAN TALAY BOZYAKA EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ 
TAHİR EROĞLU ÖZEL GAZİ HASTANESİ 
SÜLEYMAN KAYNAK YÖNETİM KURULU
CEYLAN ÖZKAN YÖNETİM KURULU
BEHİYE MUNĞAN YÖNETİM KURULU
HALDÜN ÖNİZ YÖNETİM KURULU
KADİR HAKAN KÜLTÜRSAY YÖNETİM KURULU
FAHRİ YÜCE AYHAN YÖNETİM KURULU
SERKAN ŞEN YÖNETİM KURULU
BAŞAK BAYRAM ONUR KURULU
SALİH ZEKİ SERTÖZ ONUR KURULU
ŞEREF ABDURRAHMAN GÜLSEREN ONUR KURULU
MÜNEVVER KAYNAK TÜRKMEN ONUR KURULU – KADIN HEKİMLİK VE KADIN SAĞLIĞI KOMİSYONU
TUĞRUL DERELİ ONUR KURULU
METE CÜCE DENETLEME KURULU
NERGİZ SONGÜR DENETLEME KURULU
DERYA MENGÜCÜK DENETLEME KURULU
FATİH SÜRENKÖK TTB DELEGESİ
MUSTAFA LÜTFİ ÇAMLI TTB DELEGESİ
AHMET ÖMER ÖZÜTEMİZ TTB DELEGESİ
ALİ AĞZITEMİZ TTB DELEGESİ
MUSTAFA VATANSEVER TTB DELEGESİ
AYDAN TAKA KÜÇÜK TTB DELEGESİ
İSMAİL ÜMİT BAL TTB DELEGESİ
HÜLYA ÇAMLIBEL TTB DELEGESİ
NURİ SEHA YÜKSEL TTB DELEGESİ
GAFFAR KARADOĞAN TTB DELEGESİ
ÜMİT KAĞAN ARPACI TTB DELEGESİ
SİBEL UYAN TTB DELEGESİ
FATMA NAİME KIRLI TTB DELEGESİ
HAKAN KÖSE TTB DELEGESİ
DOĞU BARIŞ KILIÇÇIOĞLU TTB DELEGESİ
KEMAL ÖZBEK ONURSAL ÜYE
ŞÜKRiYE KAPLAN UZUNOĞLU ONURSAL ÜYE 
HASAN YILDIRAY ORHON ONURSAL ÜYE
AHMET NURİ ETİT ONURSAL ÜYE 
M. TUĞRUL ŞAHBAZ ÇEVRE SAĞLIĞI KOMİSYONU
KEVSER DURGUN HALK SAĞLIĞI KOMİSYONU
NERGÜL ÇÖRDÜK ÖZEL SAĞLIK KURULUŞLARINDA ÇALIŞAN  HEKİMLER KOMİSYONU
HASAN YERLİ OLAĞANDIŞI DURUMLARDA SAĞLIK HİZMETLERİ KOMİSYONU
ZÜLFÜKAR CEBE AİLE HEKİMLİĞİ KOMİSYONU
DOĞU BARIŞ KILIÇÇIOĞLU İNSAN HAKLARI KOMİSYONU
  İŞÇİ SAĞLIĞI VE İŞYERİ HEKİMLİĞİ KOMİSYONU
HASAN TER KÜLTÜR SANAT SOSYAL FAALİYETLER KOMİSYONU
  TIPTA UZMANLIK EĞİTİMİ KOMİSYONU
  ASİSTAN HEKİMLER KOMİSYONU
ALPER BÜYÜKAKKUŞ EMEKLİ HEKİMLER KOMİSYONU
  ACİL TIP ÇALIŞMA GRUBU
  SAĞLIK HUKUKU KOMİSYONU
  ÖZEL HEKİMLİK KOMİSYONU

Welcome Back!

Login to your account below

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.